+38 050 472 55 77 +38 067 432 55 77

Кришки для консервування від виробника

У нас цікавляться:

Що це за кришка така – «Кнопка»?

У 2015 році в Україні розпочалося виробництво нової кришки для домашнього консервування. Поява цієї кришки стала можлива у результаті поєднання зусиль провідного європейського виробника жерсті та запатентованих іновацій ТОВ «ХЗМУ» (Україна).

Чи потрібні якісь особливі ключі для закатки та відкривання?

Ні. «Кнопка» добре закатується на склобанку звичайним ключем та відкривається звичайною «відкривалкою». Більше того, хороша прикатка можлива навіть із закаточним ключем гіршої якості.

Чим «Кнопка» відрізняється від звичайної кришки для консервування?

Головна відмінність це наявність подвійної жерсті на вінчику кришки. Завдяки цьому кришка закатується мя’ко (схоже на консервні кришки 80-х років) та забезпечує подвійну гарантію герметичності.

Чи є ще відмінності?

Так. Завдяки використанню високоякісної європейської жерсті та ізоляції кромки жерсті на кришці у зоні закатки «Кнопка» практично не іржавіє. Звичайно, якщо не дряпати цвяхом.

Для чого потрібна кнопка контролю герметичності?

Для контролю відсутності попадання повітря у банку після закривання. При остиганні консервованого продукту, всередині банки зменшується внутрішній тиск і завдяки різниці між внутрішнім та зовнішнім тиском «кнопка герметичності» на кришці втягується вниз. Якщо «кнопка» втягнута – це свідчить про відсутність доступу зовнішнього повітря у банку, тобто банка закрита герметично і перевертати її для перевірки не потрібно.

Після консервування кнопка втягнулася, але пізніше на деяких банках кнопка ходить вверх-вниз. Що це означає?

Ми називаємо цю кнопку розумною. На першому етапі, одразу після консервування, кнопка втягується, що засвідчує належну герметичність закатки. Але пізніше, якщо при консервуванні була порушена технологія стерилізації, внаслідок життєдіяльності мікроорганізмів всередині банки, відбувається газоутворення. Внутрішній тиск у банці із консервацією зростає і позиція кнопки одразу показує небезпеку бомбажу. Ми рекомендуємо через 3-5 днів після консервації перевірити позицію кнопки на кришці. У випадку ознак росту внутрішнього тиску в окремих банках, продукцію можливо простерилізувати повторно і таким чином зберегти для подальшого споживання.

Чи є покриття лаком та ущільнююче кільце?

Кришка виготовлена із найкращої білої жерсті, покрита харчовим лаком , має вкладене вікельне кільце та повністю готова до використання.

Яким чином ви доставляєте замовлення?

На даний час ми користуємося послугами «Нова Пошта» та «Інтайм». При доставці невеликих замовлень (500-2000) кришок вартість перевезення Інтайм значно дешевша. Палетні відвантаження оптимально здійснювати через «Нову Пошту». Автонорми доставляємо власним автотранспортом.

Як відбувається оплата?

Зазвичай на вибір Замовника. Оплата при отриманні у перевізника вартує 20 гривень +2 % від суми у «Нової Пошти» та 21 гривню + 1% у «Інтайм». За наявності бажання Замовника зекономити – ми пропонуємо попередню оплату на рахунок у «Приватбанку».

Із вашого досвіду, як краще забезпечити частоту продаж, «Кнопка-контролер» ще невідома для споживачів?

Найкращим методом збільшення частоти продажів є власне переконання у хорошій якості товару. Ми рекомендуємо закатати одну-дві банки із гарячою водою та самостійно відчути переваги «Кнопки». До речі цю ж закатану банку можливо передати на торгову точку і у випадку зацікавленості демонструвати споживачам. З нашої сторони ми пропонуємо консультативну підтримку, рекламну продукцію та мотивуючу цінову політику для входження на ринок.

Залишилися запитання?Контакти

Відвантаження:

Вінницька обл., м.Бар, вул. Врублевського, 28

Контактні телефони:

+38(050) 472 55 77
+38(067) 432 55 77